מברזי יד - סטים

מברזי יד - סטים יש 9 מוצרים

מציג 1 - 9 מתוך 9 פריטים
 • מבט מהיר
  ₪‎103,00 במלאי

  סט מברזי יד תוצרת RUKO גרמניה. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז BSP. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎103,00
  במלאי
 • מבט מהיר
  ₪‎114,00 במלאי

  סט מברזי יד תוצרת RUKO גרמניה. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז BSW. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎114,00
  במלאי
 • מבט מהיר
  ₪‎97,00 במלאי

  סט מברזי יד תוצרת TIVOLY צרפת. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז MF. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎97,00
  במלאי
 • מבט מהיר
  ₪‎143,00 במלאי

  סט מברזי יד MM סטנדרטי HSS DIN 352. תוצרת RUKO גרמניה / TIVOLY צרפת. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז MM. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎143,00
  במלאי
 • סט מברזי יד MM סטנדרטי HSS DIN 352. תוצרת SKS. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז MM. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎44,00
 • מבט מהיר
  ₪‎186,00 במלאי

  סט מברזי יד MM שמאל HSS- Li תוצרת RUKO גרמניה. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז MM. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎186,00
  במלאי
 • מבט מהיר
  ₪‎149,00 במלאי

  סט מברזי יד UNC סטנדרטי HSS DIN 351. תוצרת SKS. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז UNC. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎149,00
  במלאי
 • מבט מהיר
  ₪‎133,00 במלאי

  סט מברזי יד UNC סטנדרטי HSS DIN 352. תוצרת RUKO גרמניה. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז UNC. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎133,00
  במלאי
 • מבט מהיר
  ₪‎61,00 במלאי

  סט מברזי יד UNF סטנדרטי HSS תוצרת TIVOLY צרפת. באמצעות מברז ידני מבצעים הברזה שהיא למעשה שיחזור או יצירה של הברגה פנימית. מצורפת טבלת הקדחים למברז UNF. מברז ידני מורכב מסט של שלושה מברזים (או שניים) איתם מבריזים ב- 3 שלבים לפי הסדר ואז העומס המופעל על כל שן חותכת במברז קטן יותר.

  ₪‎61,00
  במלאי
מציג 1 - 9 מתוך 9 פריטים